Oxymetholone ANAPOLON Bałkan

Można jednak znaleźć go w sklepach specjalizujących się w sprzedaży sterydów i innych preparatów skierowanych do sportowców i kulturystów. Lek ten sprowadzany jest do Polski z zagranicy, gdzie produkowany jest w tabletkach 25 i 50 mg. Na stronie Anabola.pl możesz kupić Oxymetholone w okazyjnej cenie lub zamówić ten produkt.

  • Część osób korzysta z wielu rodzajów sterydów jednocześnie lub stosuje różne formy dostarczania (takie jak zastrzyki i suplementy razem), próbując zmaksymalizować ich skuteczność.
  • Jeżeli znalazłeś inne skuteczne sposoby na ciśnienie na cyklu – napisz do mnie.
  • W odróżnieniu od trenbolonu czy boldenonu jest zupełnie oficjalnie w obrocie od kilkudziesięciu lat, został opisany po raz pierwszy w 1959 roku.

Zmniejszy to ryzyko pojawienia się ginekomastii, poprawi też jakość uzyskanej masy. Odbloki w postaci Clomidu i HCG po zakończonym cyklu są w tym przypadku konieczne. Jak przystało na silny anabolik nie powinno przekraczać się zalecanych dawek i długości cyklu z Anapolonem. Steryd jest bardzo silnie toksyczny, dlatego nie zaleca się przyjmowania go w cyklu dłuższym niż 4 tygodnie.

Oxymetholone Genopharm 20 tab – 50 mg/tab

Osobiście, gdybym miał wybór pomiędzy stosowaniem beta blokerów + sterydów i niestosowaniem niczego – wybrałbym drugie. Jeżeli robisz badania, estrogeny oraz hematokryt masz w normie oraz żadne środki z listy powyżej nie pomagają – koniecznie rozważ stosowanie leków na nadciśnienie. Ostatnim i najmniej zalecanym punktem jest stosowanie leków na nadciśnienie. FDA oficjalnie uznała, że terapia zastępcza testosteronem jest jednym z istotnych czynników pojawienia się zakrzepicy.

  • U kolejnej kobiety po 3 latach podawania anapolonu rozwinął się nowotwór złośliwy (HCC, Hepatocellular carcinoma, rak wątrobowokomórkowy).
  • Jeśli jednak chcesz schudnąć, zaleca się, aby dawka anapolonu wynosiła 5 mg dziennie w trzech dawkach z 10 mg co 8 godzin.
  • Farmaceuci mogą wystawiać recepty tylko w przypadku potrzeby (zagrożenie zdrowia).

Standardowe dawki Oxymetholone wynoszą od 50 do 150 mg na dobę. Tak jak większość sterydów anabolicznych Anapolon hamuje endogenną (naturalną) produkcję testosteronu, suplementacja tego hormonu jest w tym przypadku konieczna. Osoby wrażliwi na działanie estrogenów powinny w czasie cyklu sięgnąć po Nolvadex i łagodne diuretyki.

Sterydy

Wielu kulturystów uważa Oxymetholone za najsilniejszą jamę ustną ze względu na czysty przyrost masy. Ważne jest, aby pamiętać, że część tej masy będzie pochodzić z wzdęcia wody spowodowanego przez steroid. Chociaż Oxymetholone jest związkiem pochodzącym z DHT i dlatego nie może bezpośrednio przekształcić się w estrogen, nadal jest znany z wielu skutków ubocznych związanych z estrogenami.

  • Przykładowo winstrol czy oxandrolone również są pochodnymi DHT (dihydrotestosteronu) – ale o zupełnie innych właściwościach.
  • Serwis internetowy Sterydy.cc ma charakter wyłączenie informacyjny.
  • Tylko lekarz może ocenić stosunek korzyści do ryzyka w Twoim przypadku.Nie stosować preparatu u kobiet karmiących piersią.
  • Z tego względu przyjmując doping należy w pierwszej kolejności poznać wszystkie potencjalne korzyści oraz zagrożenia.

Zdolność aromatyzowania do DHT powoduje łysienie, Preparat blokuje podwzgórze i przysadkę ograniczając produkcję własnego testosteronu, dlatego wymaga odblokowania jąder innymi środkami. W połączeniu z testosteronem prowadzi do silnych bólów kręgosłupa lędźwiowego, stawów, silnych skurczów mięśni i nadciśnienia. Środek wykazuje silne działanie hep atoksyczne zwiększając ryzyko raka, miażdżycy, dyselektrolitemii, groźnych dla życia zaburzeń rytmu serca.

Zarówno oxymetholone, jak i methyldrostenolon („meta”) występują w wersji iniekcyjnej, która jest nieco delikatniejsza dla wątroby, ale nadal może przynieść spustoszenie. Anadrol (Oxymetholex) https://zapnetfibra.com.br/2023/12/12/rozpoczyna-si-kurs-cyprionatu-testosteronu-nowa/ jest czasami stosowany w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi w celu zwiększenia efektów i rezultatów. Poniżej przedstawiam kilka popularnych kombinacji Anadrolu z innymi sterydami.

W tej sekcji omówimy zalecenia dotyczące dawkowania Anapolonu. Stosując Oxymetholone możliwe jest uzyskanie dużego progresu w krótkim czasie. Dzieje się tak, dzięki znacznemu wzrostowi masy ciała i siły. Uzyskiwane efekty są tak mocne, że często notuje się regularny przyrost podnoszonego ciężaru z sesji na sesję.

Nadal było to z pewnością przynajmniej kg mniej niż należna względem wieku waga. Takim osobom jest zdecydowanie łatwiej zwiększać masę ciała, szczególnie jeśli podaje im się potężne anaboliki. Anadrol strukturalnie bardzo przypomina Anavar (oxandrolone), jednak drobna modyfikacja cząstki sterydu sprawia, że Anapolon wykazuje całkowicie odmienne właściwości farmakologiczne. Anavar błędnie uznaje się za bezpieczny dla wątroby, podobnie oxymetholone (pieszczotliwie nazywany „Antkiem”) potrafi wyrządzać niemałe spustoszenie w ustroju.

Po 4 miesiącach kuracji przyrost wyniósł 3 kg w grupie, która otrzymywała 150 mg Anapolonu dziennie, oraz 3,5 kg w grupie, która otrzymywała 100 mg Anapolonu dziennie. Kolejny raz widać, że wspomniany środek daje nieprzewidywalne rezultaty, skoro o 50% większa dawka Anapolonu wcale nie musi przynosić znacząco lepszych rezultatów. 150 mg Anapolonu dziennie spowodowało zatrzymanie 1,3 kg wody, a dawka 100 mg dziennie zaowocowała zatrzymaniem 2,3 kg wody. Największą wadą Anadrolu jest to, że w swojej strukturze ma grupę 17alfa alkilową dzięki niej mamy możliwość doustnego podawania środka,  jednak jak dobrze wiemy forma ta jest szkodliwa dla naszej wątroby. Statystyczny sportowcy w dopingu  nie potrzebuje wysokich dawek. Zaobserwowano że bardzo dobre przyrosty można uzyskać już od 1 do 3 tabletek dziennie.